8 °C

Karayollarında durum

Karayollarında durum

 

 

ANKARA - Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolunun Adapazarı kavşağı ile İzmit Doğu kavşağı kuzey yön arasındaki üstyapı ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle otoyolun bir yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanacak. Çalışmalar pazar günü hariç hergün 24 saat yapılacak.

Milas-Yatağan yolunun 1-36.kilometreleri arasındaki Eskihisar mevkii patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Samsun-Ordu yolunun 63-64.kilometreleri arasında yeni köprü yapım çalışmaları nedeniyle dağ bandındaki eski Terme Köprüsü ulaşıma kapatılarak, trafik deniz bandından iki yönlü olarak sağlanmakta.

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması, aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı dikkatli olunması gerekmekte.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap