6 °C

TTNET'ten 6 liraya 3G paketi

Aboneler, "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi" ile internete ilk altı ay 5,99 liradan, sonraki 18 ay 9,99 liradan bağlanacak.

TTNET'ten 6 liraya 3G paketi

İSTANBUL - TTNET, özellikle yaz aylarının gelmesiyle açık havada daha fazla vakit geçirmek isteyen ve hızlı internet bağlantısından vazgeçmeyen abonelerine, "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi" ile özel bir fırsat sundu.

TTNET açıklamasına göre, ilk altı ay 5,99 TL'den, sonraki 18 ay 9,99 TL'den sunulan 500 MB kotalı mobil internetle tüketiciler, 2GB'a kadar her ek 500 MB'a sadece 7 TL ödeyerek internete bağlanabilecek.

TTNET, abonelerine ev, ofis ve Türkiye'nin dört bir yanındaki 8.000 WiFi noktasının yanı sıra diledikleri yerden internet keyfini yaşatacak yeni bir çözümü daha hayata geçiriyor.

Tüketicilerin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle 2010 yılında EVET diyerek başlattıkları yeni dönemin bir örneği olduğunu belirten TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Onuk kampanya ile ilgili şunları söyledi:

"TTNET olarak farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çok sayıda internet çözümünü hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda, tamamlayıcı unsur olarak gördüğümüz mobil internet çözümleri de ilk günden itibaren bizim için büyük önem taşıyor. Ev – ofis dışında da internete özgürce bağlanmak isteyen abonelerimize sunduğumuz "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi" esnek kota modeliyle Türkiye'de bir ilke imza atıyor. Aynı zamanda kendi kotası içinde en iyi 3G fiyatı ile tüketicilere büyük avantajlar sunuyor."

24 ay taahhütle pakete abone olan tüketicilere 3G Mobil Modem'ler de ücretsiz sunuluyor. Yeni mobil internet çözümünün avantajları bununla da sınırlı kalmıyor. "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi" aboneleri, tüm TTNET WiFi noktalarından 3G kotalarından bağımsız ve ücretsiz olarak ayda 600 dakikaya kadar internete bağlanabiliyor.

"Hesabını Bilen Akıllı 3G Paket"leri, taahhütlü ve taahhütsüz abonelik seçenekleriyle Türk Telekom Bayilerinden satışa sunuluyor. Detaylı bilgiye www.ttnet.com.tr adresinden veya 444 0 375 nolu telefondan ulaşılabiliyor.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.