Türkiye'nin iradesine hepimiz saygı gösterelim

Referandum sonucunu değerlendiren Güler Sabancı, "Kutuplaşmaları geride bırakıp, ülkemizin enerjisini geleceğe dönük daha iyi bir Türkiye'yi gerçekleştirmek için kullanmalıyız" dedi.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL  - Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, referandum sonucunu değerlendirdi.

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sabancı, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin büyük bir katılımla huzur içinde başarılı bir referandum gerçekleştirdiğini ifade etti. Sabancı, "Sonucun hepimiz için hayırlı olmasını dilerim" dedi.

Sabancı, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Referandum öncesinde son dönemlerde görmediğimiz kadar ciddi bir kutuplaşma yaşanmıştır. Bugün artık, Türkiye'nin irades"ine hepimizin saygı göstermesi, bu kutuplaşmaları geride bırakıp, ülkemizin enerjisini geleceğe dönük daha iyi bir Türkiye'yi gerçekleştirmek için kullanmalıyız.

Bütün dünyanın güvenle baktığı ülkemize biz de daha fazla güvenmeliyiz. Önümüzde çözmemiz gereken önemli konularımız var. Öncelikle daha yüksek büyüme ve daha çok istihdam yaratma sorumluluğumuz var.

Bunun için birbirimizi daha iyi dinleyip, farklılıklara hoşgörüyle bakıp, birbirimizin kıymetini daha çok bilerek, hep beraber elele vererek daha çok çalışmalıyız."

Bu konularda ilginizi çekebilir