13 °C

Vodafone iPhone 4 için ön kayıt alıyor

3 Eylül'de başlayan ön kayıt başvurularında İphone meraklılarını çok özel sürprizler bekliyor.

Vodafone iPhone 4 için ön kayıt alıyor
İSTANBUL - Vodafone Türkiye, en ince, en gelişmiş ve şimdiye kadar dünyada üretilmiş en yüksek çözünürlüğe sahip cep telefonu olan İphone-4 için ön kayıt almaya başladı.
Vodafone açıklamasına göre, İphone-4, Vodafone'un çok yakında Vodafone Cep Merkezleri'nde olacak. Vodafone Türkiye, teknoloji severlerin merakla beklediği İphone-4 için ön kayıt almaya başladı. 3 Eylül'de başlayan ön kayıt başvurularında İphone meraklılarını çok özel sürprizler bekliyor. 
İphone-4;e Vodafone farkıyla sahip olmak ve kampanyalar hakkında öncelikli olarak bilgilendirilmek isteyenler, ön kayıtlarını Vodafone Türkiye internet sitesi  www.vodafone.com.tr  ana sayfasında yer alan başvuru formunu doldurarak kolayca yapabilecekler.
Vodafone Türkiye pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt, "Teknoloji meraklıları uzun zamandan bu yana İphone-4'ün Türkiye'ye gelmesini bekliyorlar. Biz de bugünlerde İphone-4'ü Türkiye'nin tek uluslararası operatörü Vodafone'un ayrıcalıklı hizmetleriyle tüketicilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. İphone-4 kullanıcıları için çok özel sürprizler, tarife ve hizmet paketleri hazırlıyoruz. Amacımız İphone severlere en üst düzeyde, benzersiz ve tasasız bir kullanım deneyimi sunmak" dedi.
Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.