28 °C

Yeni şans oyunları geliyor

Milli Piyango dahil şans oyunlarının lisans devri özelleştirme ihalesinde en yüksek teklifi veren grubun ortaklarından NET Holding'in Yönetim Kurulu Üyesi Kalumenos, mevcut şans oyunlarına yenilerini dahil edeceklerini bildirdi

Yeni şans oyunları geliyor

ANKARA - Net Holding Yönetim Kurulu Üyesi Orlando Kalumenos, Milli Piyangonun mevcut şans oyunlarına yenilerini dahil edeceklerini bildirdi. 

Milli Piyango İdaresine ait şans oyunlarının lisans verilerek özelleştirilmesi ihalesinde en yüksek teklifi sunan Net Şans-Hitay Ortak Girişim Grubu'ndan yapılan açıklamada, şirket yöneticilerinin ihaleye ilişkin görüşlerine yer verildi. 

Net Şans Oyunları Yatırım AŞ adına açıklamada bulunan Kalumenos, ihalenin kendileri açısından başarılı olduğunu ve bundan dolayı mutluluk duyduklarını belirtti. 

"Ortağımız Hitay Yatırım Holding ile başarılı işlere imza atacağız" değerlendirmesinde bulunan Kalumenos, şunları kaydetti: 

"Ülkemizin bu değerli kurumunu yurt içinde daha da aktif hale getirmek için yüksek teknolojiyi kullanarak çalışacağız. Milli Piyangonun mevcut değerlerini korumak ve zenginleştirmek, var olan altyapıyı daha yüksek seviyelere getirmek ve mevcut bayi ağını daha da güçlendirip yaygınlaştırmak için yatırımlar yapacağız. Yenilikçi ve dinamik bir yaklaşımla, teknolojiyi kullanarak internet ve mobil cihazlara da uygun daha iyi hizmet sunacağız. Mevcut sisteme yeni oyunlar dahil edeceğiz. Bunları yaparken sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Tüm bunları, sorumlu oyun ilkelerine uygun olarak kamunun katkı payını artırmaya yönelik çalışmalarla gerçekleştireceğiz." 

"Mobil platformları etkin kullanacağız"

Hitay Yatırım Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hitay da Milli Piyango'yu ileriye taşıyacak ve oyunları daha da yaygınlaştıracak yenilikçi bir anlayışla hareket edeceklerini ifade etti. 

"Online" ve mobil platformları etkin bir şekilde kullanacaklarına işaret eden Hitay, "Hedeflerimiz büyük ve bu yolda ilerlerken 'sorumlu oyun' ilkesini ve etik değerleri her zaman ön planda tutacağız. Bugün baktığımızda Milli Piyango aynı zamanda kamuya yüz milyonlarca lira doğrudan kaynak aktaran bir kurum. Bu nedenle, üstlendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz ve bu hususu hassasiyetle göz önünde bulunduracağız" değerlendirmesinde bulundu. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap