BAE’ye ihracat fırsatı: Yumurta üreticisi aranıyor!

Birleşik Arap Emirlikleri’nde faaliyet gösteren ithalatçı bir firma, B2B e-ihracat platformu TurkishExporter’a bıraktığı ilanla Türkiye’den yumurta satın alacağını bildirdi.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Türkiye’nin dünyada en tanınmış e-ihracat platformu TurkishExporter’a her gün yüzlerce ihracat fırsatı gelir ve bu fırsatların tamamı aynı gün üretici ve ihracatçı firmalarla buluşmak üzere ithalatçılar sekmesinde yayına girer. Her gün gelen çeşitli gıda ürünlerinin de ilanlarını yayınlayan bu platforma bugün Birleşik Arap Emirlikleri’nden bir ilan geldi.

Bu kapsamda Birleşik Arap Emirlikleri’nde mutfak ekipmanları, donanım, denizcilik yedek parçaları, makine ürünleri ve çevre dostu ürünlerle ilgilenen ithalatçı firma, dünya ticaretinin buluşma noktası TurkishExporter’a ilan bırakarak, Türkiye’den yumurta ithal edeceğini belirtti.

BAE’den yazan ithalatçı ile temas kuracak olan TurkishExporter kurumsal üyeleri doğrudan bu ilan  üzerinden teklif sunabilir. İlk kez platformu kullanacak firma ise platformun mobil uygulaması olan Forie’yi, App Store ve Google Play’den indirerek üyelik başvurusu yapabilir.

BAE pazarına giriş yapmak ister misiniz?

Türk üreticiler ve ihracatçılar artık BAE pazarına daha kolay ve etkili bir şekilde ulaşabiliyorlar. Forie tarafından sunulan "Forie Databank," bir ihracat adres bankası gibi hizmet veriyor.

Bu kaynak sayesinde BAE’deki ithalatçılar, toptancılar ve perakendeciler gibi potansiyel iş ortaklarına hızla erişim sağlanıyor. Sektör ayrımı yapmaksızın geniş bir veri tabanını içeren bu kaynak, Türk işletmelerinin BAE pazarındaki fırsatları keşfetmelerine yardımcı oluyor.