Kuveyt, Türkiye’den teneke kutu talep ediyor

Lübnan merkezli olup, İngiltere, Kanada, Katar, BAE, Umman ve Kuveyt’te de ofisleri bulunan firma, Türk üreticilere bir talepte bulundu.

Haber Merkezi
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Şirketlerin global ölçekte ticaret yapmalarına olanak sağlayan Türkiye’nin en büyük e-ihracat platformu TurkishExporter’a her gün pek çok ithalatçı firma sayısız alım ilanı yazıyor. Bugün ise, Türk ihracatçıları için çekici bir seçenek olmaya devam eden Kuveyt’ten, bir ithalat talebi geldi. Markalaşma, reklamcılık ve dijital pazarlama sektörlerinde hizmet veren Kuveytli firma, talep ettikleri 3 ayrı kutu modeli ve her ürüne özel istedikleri renk seçenekleriyle, Türkiye’den teneke kutu tedarikçileri arıyor.

İthalatçı Kuveytli firma ile temas kurmak isteyen TurkishExporter kurumsal üyeleri, bu ilan üzerinden üzerinden firmaya doğrudan teklif sunabilir. İlk kez platformu kullanacak firmalar ise platformun mobil uygulaması Forie’yi, App Store ve Google Play’den indirerek üyelik başvurusu  yapabilir.

Hızlı ve nokta atışı çözümler şimdi Forie’de

Forie, ihracatçı ve ithalatçı firmaların nakliye/navlun ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir hizmet sunuyor. Platformda, firmalar ilan oluşturarak en uygun fiyat tekliflerini alabiliyor. Nakliye/navlun hizmeti veren firmalar ise ilanlara teklif sunabiliyor. Bu sayede, firmalar nakliye/navlun işlemlerini daha hızlı, daha ucuz ve daha verimli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ayrıca, nakliye/navlun hizmeti veren firmalar, Forie platformu sayesinde yeni müşteriler kazanabiliyor ve daha fazla gelir elde edebiliyor.

Forie, e-ihracatın tüm aşamalarını kolaylaştırmak için çalışmalarına devam ediyorken sizlerde Nakliye/navlun ilanı oluşturarak firmaların size teklif vermesini sağlayabilir ve oluşturulan ilanlara teklif verebilirsiniz.