4 °C

TÜSİAD’dan başsağlığı mesajı

TÜSİAD, Burak Can Karamanoğlu ve şehit polis memurları için bir başsağlığı mesajı yayınladı

TÜSİAD’dan başsağlığı mesajı

İSTANBUL - TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Burak Can Karamanoğlu ve şehit polis memurları için başsağlığı mesajı  yayınladı.

Yılmaz açıklamasında şunları söyledi:

"Hepimizi derin üzüntüye boğan Berkin Elvan'ın cenaze töreninin ardından yaşanan silahlı saldırıda ikinci bir büyük üzüntüyü de, Burak Can Karamanoğlu’nun kaybıyla yaşadık. Herkesi aklı-selime ve bu gerginlik ve kutuplaşma ortamını süratle ortadan kaldıracak tutum ve davranışa davet ediyoruz.

Gençlerimizin, vatandaşlarımızın bu tür saldırılar sonucu kaybını kabullenemeyiz  ülkemizin geleceğinin en temel güvencesi olan gençlerimizin, bu ülkede güven ve huzur içinde yaşaması ve ileriye umutla bakmalarını sağlamak için herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesini bekliyoruz.

Burak Can Karamanoğlu’nun, Tunceli'de kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memurumuz Ahmet Küçüktağ’ın ve 10 Mart 2014 tarihinde, trafik kazasında göreve giderken kaybettiğimiz polis memurlarımız Abdullah Kılıç, Ömer Aktaş, Resul Erdal Aytemir ve Gökhan Emre Örül’ün ailelerine, yakınlarına ve tüm vatandaşlarımıza başsağlığı dileriz." 

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.