9 °C

Emre Aydın, Tepe Nautilus'ta konser verecek

Tepe Nautilus ziyaretçilerinin, 50 TL’lik alışverişlerine bir konser bileti kazanarak katılabilecekleri Emre Aydın konseri sırasında sanatçının hayranları Aydın’la tanışma fırsatı da elde edecek

Emre Aydın, Tepe Nautilus'ta konser verecek

İSTANBUL - Tepe Nautilus, 21 Haziran’da pop müziğin sevilen ismi Emre Aydın’ı ağırlayacak. Tepe Nautilus’un Açık Otoparkı’nda saat 21.00’da gerçekleşecek konser, Emre Aydın severleri bir araya getirecek.

Konser sonrası Emre Aydın’la tanışma fırsatı 

Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenen konserde Emre Aydın en sevilen şarkılarını seslendirecek. Şarkıcının hayranları konser sırasında Emre Aydın’la tanışma fırsatı da elde edecek. 

Tepe Nautilus’un instagram adresini takip ederek, ‘#kulistebenolmalıyım’ veya ‘#TepeNautilus’ hashtagleriyle mesaj ya da fotoğraf paylaşan ve kazanan kişiler, kuliste Emre Aydın ile tanışma ve sohbet etme şansı elde edecek.

50 TL’lik alışverişlerine konser bileti

Tepe Nautilus ziyaretçilerinin 50 TL’lik alışverişlerine bir konser bileti kazanarak, katılabilecekleri Emre Aydın konserine, aynı zamanda Tepe Nautilus’u sosya medya üzerinden takip edenler de yarışmalara katılarak bilet kazanma imkânına sahip olacak. 

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.