10 °C

Müzik Festivali'nde ne dinleyelim?

Müzik Festivali'nde ne dinleyelim?

BUGÜN 

Yıldızlarla Oda Müziği-I: Bogaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de saat 21.00’de başlayacak olan konserde; kemancı Daishin Kashimoto (üstte), viyolacı Lise Berthaud, çellist François Salque ve piyanist Eric Le Sage sahne alıyor. Dört müzisyen konserde; Bhrams’ın fantezi gücü ve dönemin yenilikçi anlayışına dikkat çeken, romantik dönemin oda müziğinin zirvesi olarak kabul edilen piyano dörtlülerini yorumlayacaklar. 

YARIN

Festival Genç Solistini Sunar: İş Sanat’ta 20.30’da başlayacak konserde, Hakan Şensoy yönetimindeki Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası, genç piyanist Kaan Baysal’a eşlik edecek. Mini Konser: Elman Mecid: İstanbul Oyuncak Müzesi’nde 15.00’ten itibaren dinlenebilecek olan konserde, genç perküsyoncu Elman Mecid sahne alacak. PAZAR XPazar Klasikleri-I: Hakan Şensoy yönetimindeki Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oda Müziği Topluluğu’nun eşlik edeceği Elman Mecid, Cumhuriyet Parkı’nda 10.30’da bir konser verecek.

PAZAR 

Pazar Klasikleri-I: Hakan Şensoy yönetimindeki Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oda Müziği Topluluğu’nun eşlik edeceği Elman Mecid, Cumhuriyet Parkı’nda 10.30’da bir konser verecek.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.