Subaru'dan bakım kampanyası

Subaru, model yılına göre araç sahiplerine bakım kampanyası sunuyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Subaru, 2010 ve 2011 model yılındaki tüm araçların periyodik bakımlarda kullanılan yedek parça ve işçiliklerinde yüzde 15, 2009 ve daha eski model yılına sahip araçlar için ise yüzde 20 indirimli bakım kampanyası sunuyor. 

Subaru'dan yapılan açıklamaya göre, Subaru, model yılı bazında tüm araçları için avantajlı bakım kampanyası imkanı tanıyor.  

Havaların soğumasıyla önem kazanan araçların kışlık bakımı, olası problemlerin önlenmesi açısından büyük önem taşıyor. Subaru'nun yıl boyunca devam eden indirimli bakım kampanyası yıl sonuna kadar devam ediyor. 

31 Aralık 2015'te sona erecek ve tüm Subaru yetkili servislerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, 2010 ve 2011 model yılındaki tüm araçların periyodik bakımlarda kullanılan yedek parça ve işçiliklerinde yüzde 15, 2009 ve daha eski model yılına sahip araçlar için ise periyodik bakımlarda kullanılan yedek parça ve işçiliklerinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. 

İndirim kampanyası çerçevesinde 2010 ve 2011 model yılındaki tüm Subaru otomobillerde kullanılacak yedek parçalar sadece bakımlarda kullanılanları kapsıyor ve aracın yaşına göre değil model yılına göre indirim tanımlanması yapılıyor. 

Bu konularda ilginizi çekebilir