11 °C

Yeni Pulsar NS160'lar Türkiye'de

Bajaj’ın Euro4 teknolojisinin tamamına sahip yeni modeli Pulsar NS160 bayilerde yerini aldı. 135 kg ile sınıfının en hafif motosikleti de olan yeni model Pulsar NS160, 9 bin 830 TL’den satışa sunuldu.

Yeni Pulsar NS160'lar Türkiye'de

Sert sürüşler ve daha sert maceralar için tasarlanan yeni model Pulsar NS160, Euro4 teknolojisi ile her türlü mücadeleye hazır görünüm çiziyor.

5 ileri vitesiyle üstün hızlanma ve pürüzsüz sürüş deneyimini yaşatan “Pulsar NS160” 15,5 PS gücü ve 4 valfli çift bujili motoruyla motosiklet tutkunlarına adrenalin dolu anlar yaşatacak. Yeni model Pulsar NS160 ayrıca full enjeksiyon sistemiyle hızlı ivmelenme keyfini de doyasıya yaşatıyor.

Ön ABS diski ve arka kampanasıyla mükemmel bir fren sistemine sahip NS160, kusursuz bir yavaşlama sunarken, tubeless lastikler ile sürücü için doğru dengeyi ve güvenliği sağlıyor. Keskin dönüşlerde bile yola kusursuz hakim olan NS160, nitrox tekli arka amortisörü ve teleskopik ön süspansiyonu ile üstün bir sürüş deneyimi sunuyor. Çift renkli etiketleri, alttan aydınlatmalı düğmeleri, LED arka ışıkları ve kaslı görünümüyle Pulsar NS160, esnek ve hafif olmasının yanında güvenlik özellikleriyle de bir adım öne çıkıyor.

Dünyanın en çok satan 4X4'ü belli olduDünyanın en çok satan 4X4'ü belli oldu

Hafif ticari pazarı yüzde 2,7 daraldıHafif ticari pazarı yüzde 2,7 daraldı

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.