7 CEO'su İstanbul'a geliyor

Smart Connections temasıyla 29-30 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan 2. Global Satshow dünya uydu-uzay piyasalarının devlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Toplam piyasa değeri 100 milyar doları bulan dünyanın dev uydu şirketlerinin CEO'ları Global Satshow CEO Summit'te dünya uydu-uzay piyasalarına Türkiye'den yön vermek üzere bir araya geliyor.

"Smart Connections" temasıyla gerçekleştirilecek olan 2. Global Satshow MÜSİAD'ın stratejik partnerliğinde ve ESOA (EMEA Satellite Operators' Association- EMEA Uydu Operatörleri Birliği) ev sahipliğinde 29-30 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

Bulunduğu demografik konum itibarıyla bölgenin en etkili ve büyük uydu etkinliği olmaya hazırlanan 2. Global Satshow'da, dünya uydu ve uzay ekosistemine yön veren dünya devlerinin CEO'ları bir araya gelecek. Toplam piyasa değeri 100 milyar doları aşan yedi CEO'nun katılacağı Global CEO Summit "Global ve Bölgesel Uydu Operatörleri Arasında Gelecek İşbirlikleri" başlığıyla düzenlenecek ve dünya devlerinin CEO'ları uydu sektörünün geleceğine dair yatırım planlarını ve sektörün geleceğini değerlendirecek.

Global CEO Summit'te kimler var?

1.Rupert Pearce, Inmarsat CEO
2.Khalid Balkheyour, Arabsat CEO
3.David Williams, Avanti CEO
4.Ali Ahmed Al-Kuwari, Es'Hailsat Başkanı ve CEO
5.Samer Halawi, Thuraya CEO
6.Christodoulos Protopappas, Hellas-Sat CEO
7.Cenk Şen, Türksat CEO

Etiketler