27 °C

Zühre 27'inci mağazasını Endonezya'da açtı

2004 yılından bu yana kadın dış giyimine yeni bir anlayış getiren Zühre, Endonezya’da açtığı yeni mağazasıyla hizmet vermeye başladı.

Zühre 27'inci mağazasını Endonezya'da açtı

Geçtiğimiz aylarda Makedonya’nın Tetova kentinde açtıkları mağaza ile birlikte global arenada faaliyetlerini genişleten Zühre, yeni mağazasını Endonezya’da açtı.

Zühre, 200 metrekarelik yeni mağazasıyla, güncel ve özgün çizgileriyle dikkat çeken zengin ürün gamını Endonezyalı kadınlar ile buluşturacak.Endonezya’da açtıkları yeni mağazayla birlikte yurt dışında 27 mağazaya ulaştıklarını belirten Zühre Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yazıcıoğlu; “Zühre olarak son bir yılda yatırımlarımız hep yurt dışı odaklı oldu. 2017 yılı içinde Makedonya’da açtığımız mağazadan sonra Endonezya’da da mağazamızı açtık. Emin adımlarla satış hacmimizi hedeflediğimiz boyutlara ulaştırıyoruz. Bugün Türkiye’nin adını dünya çapında duyuruyor olmak bizi mutlu ediyor” dedi.

Sonraki duraklar Almanya ve Lübnan

Pazarda hızla büyüdüklerini aktaran Zühre Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yazıcıoğlu; “Endonezya’nın Bandung kentinde açtığımız mağazadaki hedeflerimizde ise, yeni pazar olmasını dikkate alarak, sabırlı olmamız gerektiğini biliyoruz. Asya kıtasındaki hakimiyetimizi doğrudan etkileyecek olan yeni mağazamızın yurt dışı satış rakamlarımıza ikinci sezondan itibaren bir katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Son bir yılda Kahire, Irak, Makedonya, Ankara, İzmir ve Diyarbakır’da yeni mağazalar açtık. Bu açılışlara ek olarak yurt dışı rotamızda şimdi Almanya ve Lübnan’da var. Zühre olarak hedefimiz, markamızı global seviyede konumlandırmak. Yer aldığımız ve planlarımız içinde olan ülkelerdeki yatırmalarımız da bunu doğrular nitelikte” dedi.