24 °C

Akfen GYO'a 'Altın' ödül

Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi '2014 Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri'nde 'Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı' kategorisinde "Altın" ödülün sahibi oldu.

Akfen GYO'a 'Altın' ödül

Akfen GYO'nun 2014 Faaliyet Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından faaliyet raporlarının değerlendirildiği "2014 Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri"nde "Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı" kategorisinde "Altın" ödülün sahibi oldu. 

Akfen GYO'nun "Şehir Rehberi" konseptiyle hazırlanan 2014 Faaliyet Raporu, LACP tarafından düzenlenen "2014 Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri"nde "Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı" kategorisinde jüriden 100 üzerinden 98 puan alarak "Altın" ödüle layık görüldü. 

Konseptinin yanı sıra içeriği ve formatıyla da öne çıkan Akfen GYO'unun 2014 Faaliyet Raporu, 25 ülkeden 1000'e yakın başvurunun gerçekleştiği yarışmada, dünya sıralamasında 98'inci, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde 47'nci ve Türkiye'nin en iyi 20 faaliyet raporu arasında yer aldı. 

'En iyisini sunmaya devam edeceğiz'

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural, şunları kaydetti: 

"Türkiye'nin sadece şehir otelciliği konseptine odaklı ilk ve tek gayrimenkul yatırım ortaklığı olarak faaliyet gösteriyoruz. Dolayısıyla sektörümüz açısından hemen her alanda inovatif olma misyonu ile hareket ediyoruz ve bu düşünceyi destekleyen bir ortamda çalışıyoruz. Klasik raporlama yaklaşımından öte, merak uyandıran ve alışılagelmiş düşünce şeklini değiştiren çalışmalara imza atmaya gayret ediyoruz. Aldığımız bu ödülü ekip olabilme kabiliyetinin bir yansıması olarak görüyoruz. Bu başarıda emeği bulunan bütün Akfen GYO ekibine ve bizlerden desteğini esirgemeyen yönetim kurulumuza bir kere daha teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki yıllarda da iyi bir ekip olarak en iyisini sunmaya devam edeceğimize inanıyorum." 

Kaynak: AA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap