18 °C

Ford'dan sıfır faizli kredi imkanı

Ford, müşterileri için binek ve ticari araçlarda 18 bin liraya 18 ay sıfır faizli kredi imkanı sunuyor

Ford'dan sıfır faizli kredi imkanı

İSTANBUL - Ford, müşterileri için binek ve ticari araçlarda 18 bin liraya 18 ay sıfır faizli kredi imkanı sunuyor. Kredi kullanmayan müşteriler ise peşin alım desteğinden yararlanıyor. 

Şirket açıklamasına göre Ford Otosan, nisan kampanyasıyla müşterilerine 2014 model Focus, Fiesta, B-MAX, C-MAX ve Kuga'da yüzde 3, Transit Custom ve Tourneo Custom da ise yüzde 2 peşin alım desteği veriyor. 

Ford nisan kampanyası, 2013 model Connect modelleri hariç tüm binek ve ticari araçlarda müşterileri 18 bin lira 18 ay sıfır faizli kredi kampanyasından yararlandırıyor. Connect araçlarda desteğini artıran Ford, 20 bin lira için 20 ay 0 faizle kredi imkan sunuyor. 

2013 model araçlarda peşin alım desteği binek araçlarda yüzde 3, Connect modellerinde yüzde 4 olarak uygulanıyor. Transit Custom ve Tourneo Custom ise yüzde 2 peşin alım desteği ile Ford bayilerinde müşterileri bekliyor. Ranger hariç 2013 model tüm araçlarda tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden bin 500 liralık takas desteği de devam ediyor.  

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap