15 °C

Halkbank'tan KOBİ'lere bayrama özel kredi

Halkbank, Ramazan Bayramı öncesinde KOBİ'lerin 100 bin TL'ye kadar kredi kullanabilmeleri için yeni bir kampanya başlattı

Halkbank'tan KOBİ'lere bayrama özel kredi

Halkbank, Ramazan Bayramı arifesinde KOBİ'lerin nakit ihtiyaçlarına yönelik yeni bir kredi kampanyası başlattı.

KOBİ'lere Özel Web'ten Bayram Kredisi 100 bin TL'ye kadar 36 ay vade ve aylık yüzde 1,29 faiz oranıyla kullandırılıyor. Avantajlı kredi kampanyası 30 Haziran'a kadar devam ediyor.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Halkbank Esnaf ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Erdal Erdem, "Türkiye'de KOBİ bankacılığının değişmez adresi olarak müşterilerimizin her türlü nakit ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Ramazan Bayramı'na özel sunduğumuz KOBİ'lere Özel Web'ten Bayram Kredisi de uygun ödeme seçenekleri ile son derece cazip bir kampanyamız. İşlerini geliştirmek isteyen KOBİ müşterilerimiz için de önemli bir fırsat olan bu imkândan faydalanmak üzere ihtiyacı olan müşterilerimizi halkbankkobi.com.tr'yi ziyaret etmeye bekliyoruz. Bu vesileyle tüm müşterilerimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı da en içten dileklerimizle kutluyoruz" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.