9 °C

ING Emeklilik'in Mobil Şube'si hizmete girdi

ING Emeklilik, geliştirdiği Mobil Şube ile IOS, Android ve Windows Mobile işletim sistemi kullanan akıllı telefon ve tablet sahibi müşterilerine hizmet vermeye başladı

ING Emeklilik'in Mobil Şube'si hizmete girdi

İSTANBUL - Bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, yeni hizmete giren uygulaması Mobil Şube ile kullanıcılarına, diledikleri her an her yerden, hesaplarına ulaşabilme imkanı sunacak.  

ING Emeklilik açıklamasına göre şirket, kullanıcı dostu ve son teknolojiye uygun bir yapıyla geliştirdiği Mobil Şube ile IOS, Android ve Windows Mobile işletim sistemi kullanan akıllı telefon ve tablet sahibi müşterilerine hizmet vermeye başladı. 

Kayıtlı cep telefonu ve TC'leriyle poliçelerine ait hesaplarına erişebilecekler

Uygulama sayesinde katılımcılar, sisteme kayıtlı cep telefonu ve TC kimlik numaralarıyla Emeklilik Sözleşmesi ve Hayat Sigortası poliçelerine ait hesaplarına erişebilecek. Kullanıcılar ayrıca aylık fon bültenlerine ulaşabilecek, hesaplama aracıyla ileride sahip olabilecekleri birikimlerine dair öngörüde bulunabilecek. Yine bulundukları yere en yakın ING Bank şubesinin nerede olduğunu da Mobil Şube aracılığıyla öğrenebilecek. 

ING Emeklilik, tüm IOS, Android ve Windows Mobile işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabilen Mobil Şube ile katılımcılarına Emeklilik Sözleşmeleri ve Hayat Sigortası poliçeleri ile ilgili bilgileri tek bir platform üzerinden görüntüleyebilme, ileriye dönük birikim öngörüsünde bulunabilme, yatırımlarının detaylarına ve fon portföyüne kolayca ulaşılabilme ve fon dağılımı değiştirebilme, çevrimiçi ödeme yapabilme ve geçmiş ödemelerini takip görüntüleyebilme ve her yerden kolay erişim sağlayabilme hizmetleri sunuyor. 

"Müşterimizin olduğu her yerde hizmet vermek, temel ilkemiz"  

ING Emeklilik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Deniz Kalafat Uysal, konuya ilişkin değerlendirmesinde, müşteri odaklı yeni uygulamalarıyla müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflediklerini ifade etti. 

ING Emeklilik'te temel ilkelerinin müşterilerinin bulunduğu her yerde hizmet vermek olduğunu belirten Uysal, şunları kaydetti: 

"Küresel Mobil Tüketici Anketi, Türkiye'de kişi başına düşen mobil cihaz sayısının 5,4 olduğunu, akıllı telefon kullanım oranının ise yüzde 67'ye ulaştığını gösteriyor. Dolayısıyla mobil iletişimde olan katılımcılarımıza ulaşmak için biz de mobil dünyada olmalıyız diye düşündük ve Mobil Şubemizi hizmete sunduk. Bu uygulamanın sektörde henüz çok yaygın olduğunu söyleyemeyiz. ING Emeklilik olarak her zaman olduğu gibi bu alanda da yenilikleri takip ediyoruz. Mevcut uygulamalar arasında fark yaratan bir işe imza attık. 

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.