7 °C

İstikbal Mobilya, gıda sektöründe yer almıyor

İstikbal Mobilya, gıda sektöründe yer almıyor

KAYSERİ - Boydak Holding Kuruluşu İstikbal Mobilya, son günlerde görsel basın organlarında yer alan aynı İstikbal markalı sucuk firmasının kendileriyle alakalı olmadığını açıkladı.

Firma yetkililerince yapılan açıklama şöyle; "Temelleri 1957 yılında atılan İstikbal markamız, yarım asrı aşkın bir süredir Türkiye ekonomisine değer katmaktadır. Bugün Türkiye’nin lider mobilya markası olarak faaliyet gösteren İstikbal, 750’i aşkın mağazası ve dünyaya yayılmış 5 binden fazla satış noktasıyla tüketiciye hizmet vermektedir.
Dünya standartlarındaki ürün ve hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışındaki milyonlarca müşterisiyle buluşturmanın gururunu yaşayan İstikbal; mobilya, yatak ve ev tekstili sektörüne sürekli yatırım yaparak, sadece Türkiye’de değil, dünyada da lider markalar arasında başarılara imza atmaktadır.

Bugün itibariyle İstikbal markamız sadece mobilya, yatak ve ev tekstili sektöründe faaliyet göstermekte, yeme-içme ve gıda sektörlerinde yer almamaktadır. Bu çerçevede, son dönemde piyasada İstikbal ismiyle tüketiciye ulaşan sucuk markası ile herhangi bir bağımız yoktur. Sektöründe dünya liginde yarışan İstikbal, büyük emeklerle bugünlere getirdiği markanın tüm yasal ve hukuki haklarının ve bu hakları koruma yollarının yurtiçi ve yurtdışında sıkı sıkıya takipçisidir. Bugün ve gelecekte; markalarımızla ilgili haksız rekabete ve hak ihlaline konu olacak her türlü uygulama ve girişim karşısında tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı kamuoyuna saygıyla bildiririz".

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.