9 °C

Prestigio’nun distribütörü Koyuncu Elektronik oldu

Prestigio’nun distribütörü Koyuncu Elektronik oldu

Prestigio’nun tüm ürün gamının Türkiye münhasır distribütörü Koyuncu Elektronik oldu. Yapılan distribütörlük anlaşması sonrasında yeniden yapılanan Prestigio Türkiye ekibi; iş geliştirme, pazarlama ve müşteri iletişimi konularında ülke ofisi olarak çalışmalarına devam edecek. 

Koyuncu Elektronik ile yapılan işbirliği sayesinde Prestigio markasını çok daha geniş bir kanala ulaştırma imkânı yakaladıklarını belirten Prestigio Türkiye Genel Müdürü Korkut Ekeş yeni distribütörlük anlaşması hakkında şunları söyledi: “Prestigio olarak yüksek teknoloji ürünlerini şık tasarımlarla birleştirip uygun fiyatlarla teknolojiseverlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Koyuncu Elektronik’in uzun yıllara dayanan sektör deneyiminin gücü sayesinde önümüzdeki dönemde pazar payımızı artırarak büyümeye devam edeceğimize inanıyorum.”

Koyuncu Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Ali Yipelli ise son yıllarda mobil cihazlarda yaşanan gelişmelere dikkat çekerek şunları söyledi: “Koyuncu Elektronik olarak dağıtıcılığını üstlendiğimiz uluslararası markalara Prestigio’yu da eklemiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Türkiye geneline yayılmış iş ortaklarımız sayesinde Prestigio’nun özellikle Rusya ve Avrupa ülkelerinde gösterdiği başarının ülkemizde de devam etmesi için hep birlikte çalışacağız.” Prestigio ürünlerinin teknik servis hizmetleri ise bir Koyuncu Elektronik iştiraki olan Destek Bilişim tarafından veriliyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.