Ramoil, filosunu 25 Ford kamyon ile güçlendirdi

Mersin'de, akaryakıt ve inşaat taşımacılığı sektöründe çalışan Ramoil firması, araç parkını 25 adet Ford 4136D kamyon satın alarak güçlendirdi

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Ramoil, filosunu 25 adet Ford 4136D kamyon ile genişletti. 

Ford'dan yapılan açıklamaya göre, Mersin'de, akaryakıt ve inşaat taşımacılığı sektöründe çalışan Ramoil firması, araç parkını 25 adet Ford 4136D kamyon satın alarak güçlendirdi. 

Ramoil'in, İstanbul'da 3. havalimanı inşaatında kullanmak üzere aldığı araçlar, Mersin Kemak Ford Trucks Bayisi sahibi Kubilay Doğan, Ford Trucks Satış Müdürü Kamuran Kahraman ve Ford Trucks Bölge Satış Müdürü Erşan Ersözlü tarafından şirket sahibi Mustafa Ramiz Hocaoğlu'na törenle teslim edildi. 

Satışa sunulduğu pazarların standartlarına uygun olarak Ford Otosan mühendisleri tarafından geliştirilen Ford Trucks inşaat serisi modelleri inşaat, hafriyat ve madencilik alanında faaliyet gösteren müşterilerin beklentilerine uygun özelliklere sahip olarak üretiliyor. Ford Trucks modelleri, kullanıcısına yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin konforunu bir arada yaşatıyor. 

Ford Otosan İnönü Fabrikası'nda üretilen Ford Trucks modelleri, yurt içinde 30 yetkili satıcı, yurt dışında 20 distribütör ile müşterilere ulaşırken, Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'da 50'ye yakın ülkeye ihraç ediliyor. 

Bu konularda ilginizi çekebilir