11 °C

Samsung Galaxy Grand Neo, Türkiye'de

Vodafone ile Samsung'un yeni iş birliği dolayısıyla Samsung Galaxy Grand Neo, Vodafonelular için Türkiye'ye geldi.

Samsung Galaxy Grand Neo, Türkiye'de

İSTANBUL - Android 4.2 Jellybean işletim sistemiyle çalışan Samsung Galaxy Grand Neo, 5 inçlik ekranıyla dikkat çekiyor. 1.2 GHz hızında dört çekirdekli A7-Cortex işlemciye sahip telefonda 720p video kaydı yapabilen 5 MP kamera bulunuyor. Wi-Fi, Bluetooth 4.0, A-GPS ve FM radyo ile kablosuz iletişimin tüm imkanlarını sunan yeni Samsung ayrıca 16 GB dahili hafızaya sahip ve 1 GB RAM'den güç alıyor. Cihazın 2100 mAh bataryası maksimum 430 saat standby süresi sunabiliyor. 

Vodafonelular için akıllı cihaz seçmeyi, almayı ve kullanmayı kolaylaştıran Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu (ACAİP) portföyüne eklenen Samsung Galaxy Grand Neo, üstün Samsung teknolojisini ekonomik fiyata aboneler ile buluşturuyor. Vodafone'a özel olarak Türkiye'de satışa sunulan Samsung Galaxy Grand Neo, kontratsız 899 lira fiyatıyla dikkat çekiyor.  

Vodafone ayrıca tarifeye ek ayda 18 liradan başlayan taksitli ödeme seçenekleriyle Samsung Galaxy Grand Neo'yu satın almayı kolaylaştırıyor. Vodafone Red, Duran Tarife, Devreden Tarife ve Gençlik tarifelerine ek avantajlı ödeme seçenekleriyle sunulan kampanya kapsamında, içerisinde internet olmayan tarifelerde de iki ay boyunca 250 MB hediye ediliyor. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, Vodafone Türkiye olarak, dijital dönüşümün lideri olma vizyonuyla mobil iletişimin imkanlarından faydalanmayı aboneler için kolaylaştıran teklifler geliştirdiklerini belirtti. Uysal, şunları kaydetti: 

"Bu kapsamda, Samsung ile yeni bir işbirliğine imza atıyor ve en son teknolojiyi Vodafonelulara ayrıcalıklı şekilde ulaştırıyoruz. Üstün teknolojisi ve ekonomik fiyatıyla merakla beklenen Samsung Galaxy Grand Neo'yu Türkiye'de ilk kez ve sadece Vodafone Cep Merkez'lerinde satışa sunuyoruz. Samsung Galaxy Grand Neo, 5 inçlik dev ekranıyla mobil iletişimde çağı yakalarken tarifeye ek taksitli ödeme seçenekleriyle Vodafone abonelerine ekonomik ve avantajlı bir seçenek yaratıyor. Yeni kampanyamız ile tüm abonelerimizi, Samsung Galaxy Grand Neo ile tanışmak ve tarifeye ek akıllı cihaz avantajlarını öğrenmek üzere Vodafone Cep Merkezlerine davet ediyoruz." 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.