7 °C

Şimşek, 2014'ün en başarılıları arasında

Şimşek Bisküvi, 2014'ün en başarılı Anadolu Markaları'na seçildi

Şimşek, 2014'ün en başarılıları arasında

İSTANBUL - Bien Kruvasan ve Twitto markalarıyla adından söz ettiren Şimşek Gıda, her yıl en başarılı markaların ödüllendirildiği Anadolu Markaları'nın arasında yer aldı. Bu yıl 8.'si düzenlenen yarışmanın ödül töreninde Şimşek Gıda Genel Müdürü Erol Şimşek; ödülünü, Capital Dergisi Haber Müdürü Şeyma Öncel Bayıksel'in elinden aldı.

Yılın en başarılı markalarının belirlendiği Anadolu Markaları ödüllerinde Şimşek Gıda, Büyük İşletmeler – İmalat kategorisinde ödüle layık görüldü. İstanbul Marriot Şişli Hotel'de yapılan ödül törenine çok sayıda yönetici ve işadamı katıldı. 

Şimşek Gıda Genel Müdürü Erol Şimşek, ödülünü Capital Dergisi Haber Müdürü Şeyma Öncel Bayıksel'in elinden aldı. Genel Müdür Şimşek, markalaşma stratejisiyle fark yaratan kurumlara ödül verilen Anadolu Markaları arasında yer almaktan mutluluk duyduklarını belirtti.  

Anadolu Markaları ödülleri için bu yıl 170'e yakın başvuru yapılmıştı. Anadolu Markaları ödülleri, İstanbul dışında faaliyet gösteren illerdeki işletmelerde marka bilincini yerleştirmede ve marka olma yolunda ilerleyenlerin başarı öykülerini ödüllendirmede önemli bir etkinlik olma özelliğini taşıyor. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.