10 °C

Şok Marketler'de online alışveriş dönemi

Şok Marketler, alışveriş yapmaya vakti olmayanların alışverişlerini cep telefonu ile gün içinde yapıp, evlerine giderken, hazırlanmış paketlerini vakit kaybetmeden mağazalardan teslim alabilecekleri online alışveriş modelini uygulamaya başladı.

Şok Marketler'de online alışveriş dönemi

Şok Marketler'de online alışveriş dönemi başladı.

Android ve Ios platformlarını destekleyen telefonlardan ücretsiz olarak indirilebilen "Cepte Şok" uygulaması, "internetten öde, marketten teslim al" modeli ile alışveriş yapmaya imkan tanıyor. Bu sistemde tüketiciler uygulama üzerinden alışverişlerini yapıp, teslim almak için markete gidiyor.

Uygulamayla müşterilerine zaman kazandırmak ve alışveriş rutinlerini kolaylaştırmak istediklerini ifade eden Şok Marketler CEO'su Uğur Demirel, şunları kaydetti:

"Türkiye'de uygun fiyatlı ürünler satan perakende zincirleri arasında ilk kez Şok Marketler bu uygulamayı hayata geçiriyor. Cepte Şok uygulaması şimdilik 26 Şok mağazamızda başladı. Bu uygulama ile özellikle çalışan kadınlar, alışveriş yapmaya vakti olmayanlar alışverişlerini cep telefonları ile gün içinde yapıp, evlerine giderken, hazırlanmış paketlerini vakit kaybetmeden alabilecekler. Sistemde tüm ayrıntılar düşünüldü. Buzdolabında bekletilmesi gereken ürünlerin bozulmadan muhafazası buzdolabında sağlanıyor. Tüketiciye sadece uğrayıp özenle hazırlanmış paketini almak kalıyor."

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.