7 °C

Turkcell'in inovasyon gücüne küresel iki ödül

Turkcell, Global Telecoms Business İnovasyon Ödülleri’nden iki ödülle döndü. Şirket, Günlük Optimizasyon ve Gerçek Zamanlı Aksiyon projeleriyle 'Yazılım ve Servis İnovasyonu' kategorisinde iki ayrı ödüle birden layık görüldü. 

Turkcell'in inovasyon gücüne küresel iki ödül

Turkcell, Global Telecoms Business tarafından düzenlenen, bilgi ve iletişim sektörünün öne çıkan organizasyonlarından Innovation Awards (İnovasyon Ödülleri) 2017’de iki ayrı projesiyle başarıyı yakaladı. Londra’da yapılan törenle sonuçları açıklanan İnovasyon Ödülleri kapsamında, Günlük Optimizasyon ve Gerçek Zamanlı Aksiyon projeleriyle 'Yazılım ve Servis İnovasyonu' kategorisinde iki ayrı ödüle layık görüldü. Şirket geçen yıl aynı organizasyonda yine iki ödül almaya hak kazanmıştı.

Müşteriye en uygun kampanya belirleniyor

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Turkcell Kurumsal İletişim Direktörü Engin Gedik, "Turkcell olarak sektördeki öncü konumumuz bize geleceği şekillendiren, inovatif çözümleri hayata geçirerek müşterilerimizin hayatlarına değer katma sorumluluğunu veriyor. Müşteri Deneyimi ile Bilgi ve İletişim Teknolojileri ekiplerimizin yarattığı sinerjiyle ortaya çıkan Günlük Optimizasyon ve Gerçek Zamanlı Aksiyon, bu bilinçle gerçekleşen projeler. Müşterimize sunduğumuz hizmet kalitesini üst seviyeye yükselten bu iki çalışmanın ödülle taçlandırılması bizim için gurur kaynağı” dedi.

Günlük optimizasyon, Turkcell müşterilerine farklı kanallar üzerinden gönderilen kampanya mesajlarının etkin şekilde yönetimini mümkün kılıyor. Turkcell müşterilerine yönelik en uygun kampanyaların belirlenerek doğru zamanda sunulması sağlanıyor. Gerçek zamanlı aksiyon projesi sayesinde ise Turkcell, müşterilerinin anlık ve geçmişteki kullanım özelliklerine göre onlara özel kampanya ve teklifler sunuyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.