9 °C

Turkish Cargo'nun ilk şehir ofisi İstanbul Taksim'de faaliyete geçti

Turkish Cargo bireysel müşterileri için Taksim'de şehir ofisi açtı. Böylelikle iç hat kargo kabul ve teslim işlemleri THY'nin Harbiye Satış binasında bulunan Mini Port ofisinden yapılabilecek.

Turkish Cargo'nun ilk şehir ofisi İstanbul Taksim'de faaliyete geçti

Geniş network imkânı ile dünyanın 120 ülkesine hizmet sağlayan Turkish Cargo, yurt içindeki bireysel müşterilerine daha da yakınlaşıyor. Şirket, sefer gerçekleştirdiği yurt içi havalimanlarındaki ofislerinden ayrı olarak planladığı "Şehir Ofisleri" projesini İstanbul'da açtığı yeni ofis ile başlattı. 

Bugüne kadar İstanbul'dan iç hat kargo gönderilerinin ve teslimlerinin yapıldığı Atatürk Havalimanı (AHL) ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na (SAW) ilave olarak Bireysel Müşteriler için Taksim şehir ofisini hizmete açtı. Böylelikle iç hat kargo kabul ve teslim işlemleri İstanbul'un yoğun trafiğinde vakit kaybetmeden Türk Hava Yolları'nın Harbiye Satış binasında bulunan Mini Port ofisinden yapılabilecek.

Sadece Genel Kargo kabulünün yapılacağı ofiste, parça başına maksimum 30 kg. sınırı getiren Turkish Cargo, 08:00-17:00 saatleri arasında açık olan bu ofise gün içerisinde 3 adet Ring araç ile ücretsiz servis düzenleyecek.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.