19 °C

Fenerbahçe otobüsünün yaralı sürücüsüyle ilgili açıklama

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıda ağır yaralanan şoförün sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Fenerbahçe otobüsünün yaralı sürücüsüyle ilgili açıklama

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıda otobüs şoförü Ufuk Kıran, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.Kıran'ın sağlık durumu hakkında doktorundan bir açıklama geldi. 

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tevfik Özlü, hastane önünden yaptığı açıklamada şunları söyledi: 

"Yüzünden bir kurşun giriş yeri var"

"Üzücü bir olayın sevindirici yönü, şoförümüzün sağlık durumunun şu anda stabil, hayati fonksiyonlarının tamamen normal olması. Bir miktar kanaması vardı ağız içinde, o kanama durmuş durumda. Şu anda hastamızın bilinci hakkında kesin bir şey diyemiyorum. Genel olarak vücudunun başka yerinde bir travma yok. Sadece yüz kemiği üzerinde sol tarafta bir kurşun giriş yeri var ve onun da hemen altında da iç kemikte bir metal parçası görünüyor tomografide. Dolaysıyla muhtemelen bir silah yaralanması olarak değerlendirildi. Tabi ağız içinde de bir metal parçası da aldık, incelemek üzere emniyet güçlerimize teslim edildi. Bununla ilgili daha sonra emniyet güçleri bir açıklama yapacaktır. Biz hastamızı şu anda yoğun bakım ünitesine alacağız, takibini yapacağız. Genel durumu iyidir."

Trabzon Valisi'nden saldırı açıklaması

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıyla ilgili olay yerinde açıklama yapan Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, “Yapılan araştırma sonrasında iri saçmalı av tüfeğiyle iki el ateş edilmiştir” dedi

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap