Fenerbahçe'de Kocaman dönemi sona erdi

Fenerbahçe, Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yollar ayrıldı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü, Aykut Kocaman'ın görevine son verdi. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, ayrılık konusunda karşılıklı olarak mutabık kalındığı dile getirilerek, Kocaman'a gelecek kariyerinde başarılar dilendi.

Açıklama Başkan Ali Koç imzası ile yapıldı.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Profesyonel Futbol Takımımızın değerli teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile, göreve geldiğimiz günden itibaren, takımımızın mevcut durumu ve geleceği hakkında muhtelif görüşme ve değerlendirmeler gerçekleştirdik.

Değerli hocamız ile yapmış olduğumuz bu görüşmelerin neticesinde, dün akşam itibariyle, futbol takımımızın yönetimsel anlamda yeni bir sayfa açması gerektiği konusunda karşılıklı görüş birliğine vardık.

Bu yaklaşımı samimiyetle ve anlayışla karşılayan Sayın Aykut Kocaman'a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için şahsım, yönetim kurulum ve camiam adına teşekkür ederim.

Futbolcu ve teknik adam olarak kulübümüze kazandırdığı başarılarının yanında, özellikle 3 Temmuz sürecindeki dimdik duruşuyla da camiamız için bir teknik direktörden çok daha fazlası olduğunu göstermiş olan Sayın Aykut Kocaman, her zaman kalplerimizde ayrı bir yere sahip olmaya devam edecektir.

Hocamıza bundan sonraki kariyeri için en içten başarı dileklerimizi sunar, yolunun açık olmasını dileriz.

Saygılarımla,

Ali Y. Koç"

Bu konularda ilginizi çekebilir