11 °C

İşte futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 11. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 15., Beyaz Grup'ta 16. hafta, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 14. hafta müsabakaları yapılacak

İşte futbolda haftanın programı

İSTANBUL - Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 11. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 15., Beyaz Grup'ta 16. hafta, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 14. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

19.00 Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor (Manisa 19 Mayıs) 

20.00 İstanbul Başakşehir-Bursaspor (Başakşehir Fatih Terim)

Yarın:

13.30 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

30 Kasım Pazar:

16.00 Mersin İdmanyurdu-Sivasspor (Tevfik Sırrı Gür)

19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

1 Aralık Pazartesi:

18.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)

PTT 1. Lig

Bugün:

18.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

19.30 Giresunspor-Antalyaspor (Giresun Atatürk)

Yarın:

14.00 Adana Demirspor-Orduspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

14.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)

15.30 Osmanlıspor-Manisaspor (Osmanlı)

18.30 Altınordu-Karşıyaka (Manisa 19 Mayıs)

30 Kasım Pazar:

13.30 Denizlispor-Elazığspor (Denizli Atatürk)

13.30 Bucaspor-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)

18.30 Albimo Alanyaspor-Adanaspor (Alanya Oba)

Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup

-----------------

Yarın:

13.30 MKE Ankaragücü-Kırklarelispor (Ankara 19 Mayıs)

30 Kasım Pazar:

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Gölbaşıspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

13.00 Pazarspor-Nazilli Belediyespor (Arhavi İlçe)

13.00 Gümüşhanespor-Göztepe (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Tepecikspor-Hatayspor (Tepecik)

13.30 BUGSAŞ Spor-İnegölspor (Ankara OSTİM)

13.30 Altay-Kocaeli Birlikspor (İzmir Atatürk)

13.30 Bandırmaspor-Sarıyer (Bandırma 17 Eylül)

Beyaz Grup

---------------

Yarın:

13.00 1461 Trabzon-Keçiörengücü (Ahmet Suat Özyazıcı)

30 Kasım Pazar:

13.30 Ümraniyespor-Menemen Belediyespor (Ümraniye Belediyesi)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Bayrampaşa (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Yeni Malatyaspor-Körfez İskenderunspor (Malatya İnönü)

13.30 Hacettepe-Pendikspor (Cebeci İnönü)

13.30 Fethiyespor-Centone Karagümrük (Muğla Atatürk)

13.30 Tokatspor-Konya Anadolu Selçukspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Kartalspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Kartal)

13.30 Turgutluspor-Ofspor (Turgutlu 7 Eylül)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

----------

Yarın:

13.00 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Tuzlaspor (Akçaabat Fatih)

30 Kasım Pazar:

13.30 Kızılcabölükspor-TUTAP Şekerspor (Tavas İlçe)

13.30 Manavgatspor-İstanbulspor (Evrenseki)

13.30 Kırıkhanspor-Adliyespor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Çorum Belediyespor-Batman Petrolspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Gaziosmanpaşa-Darıca Gençlerbirliği (Stadı henüz açıklanmadı)

13.30 Tire 1922-Niğde Belediyespor (Tire 4 Eylül)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Çatalcaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

2. Grup

----------

30 Kasım Pazar:

13.00 Erzincan Refahiyespor-Kemer Tekirovaspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Arsinspor-Eyüpspor (Arsin İlçe)

13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Yeni Diyarbakır (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Çine Madranspor-Gölcükspor (Çine Yüksel Yalova)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Yeşil Bursa (Sancaktepe Belediyesi)

13.30 Çankırıspor-Payas Belediyespor 1975 (Çankırı Atatürk)

13.30 Derincespor-Halide Edip Adıvarspor (İsmetpaşa)

13.30 68 Yeni Aksarayspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dağılgan)

13.30 Maltepespor-Dardanelspor (Maltepe Hasan Polat)

 3. Grup

----------

Yarın:

13.30 Ankara Demirspor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Cebeci İnönü)

30 Kasım Pazar:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Silivrispor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor (Van Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Sandıklıspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

13.30 Bergama Belediyespor-Erzin Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Orhangazispor-Kayseri Şekerspor (Orhangazi İlçe)

13.30 Beylerbeyi-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.