18 °C

Kocaman'dan 'şike' tezahüratlarına tepki

Konyaspor-Fenerbahçe maçında yeşil beyazlı taraftarların yaptığı bir tezahürat büyük şaşkınlık yarattı. Tezahürata Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'dan tepki geldi

Kocaman'dan 'şike' tezahüratlarına tepki

Yeşil beyazlı taraftarlar, 3 Temmuz sürecine atıfta bulunarak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı hedef aldı. Taraftarlar, "Şike yapsana Aziz Yıldırım şike yapsana" tezahüratlarıyla sarı lacivertlilere 3 Temmuz göndermesinde bulundu.

Bu tezahürat şaşkınlık ve bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Çünkü Fenerbahçe'ye şike göndermesinde bulunan Konyaspor'un teknik direktörü Aykut Kocaman, atıfta bulundukları sezonda sarı lacivertli takımı çalıştırmıştı.

Kocaman'dan tepki

Tezahürata Aykut Kocaman'dan da tepki geldi.
 
Kocaman maç sonrası Lig TV'ye yaptığı açıklamada tezahürattan son derece rahatsız olduğunu vurguladı. 4 aydır görev yaptığı Konya'da tribünlerin rakip takımın canını acıtı tezahüratına şahit olmadığını ama Fenerbahçe maçında tam tersi bir tutum sergilendiğini söyleyen Aykut Kocaman, "İnsanlarımızın en büyük sıkıntılarından biri, diğer insanların canını acıtmaktan çok hoşlanması. Bu sadece Konyalılar için değil hemen herkes için geçerli" dedi.
Kocaman, konu hakkındaki sözlerini "Doğru değildi, katılmıyorum, yanlış olduğunu söylüyorum" diye noktaladı.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap