TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Üçdan'a 'Şövalye Nişanı' verildi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bilgi İşlem, Yazılım ve Futbol Turizmi Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya İtalya Fahri Konsolosu Ramazan Üçdan'a, İtalya'nın Yıldız Şövalyesi Nişanı verildi.

AA
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

TFF'den yapılan açıklamaya göre Ramazan Üçdan, İtalya'nın İzmir Konsolosluğu tarafından düzenlenen İtalya Cumhuriyeti'nin 78. kuruluş yıldönümünün kutlamaları töreninde, İtalya'nın Ankara Büyükelçisi Giorgio Marrapodi ve İtalya'nın İzmir Başkonsolosu Daniele Bianchi'nin elinden nişanını aldı.

2032 Avrupa Futbol Şampiyonası'na İtalya ile imza atacağız

Ramazan Üçdan törende yaptığı konuşmada şunları kaydetti: "2022 yılında yapılan Antalya Diplomasi Forumu'nda iki ülke arasında geliştirilen çalışmalar neticesinde bu onurlu ödüle layık görüldüm. Başkanımız Sayın Mehmet Büyükekşi'nin liderliği ve yönetim kurulumuzun özenli çalışmaları sonucu 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası'na İtalya ile birlikte ortak ev sahipliği yapacak olmamızın da gururunu yaşıyorum. Bana bu onurlu ödülü layık gören İtalya Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella'ya teşekkür ederim."