9 °C

Tadında Anadolu Yerli Malı Haftası'nı kutluyor

Anadolu'nun unutulmaya yüz tutmuş geleneksel ürünlerini günümüze taşımayı amaçlayan Tadında Anadolu, Yerli Malı Haftası nedeniyle restoranlarını ziyaret eden misafirlerine armuttan hurmaya, kestaneden fıstığa yöresinden lezzetler ikram ediyor.

Tadında Anadolu Yerli Malı Haftası'nı kutluyor

Yerli malı kullanmanın önemi bilen ve yerel üretimi destekleyen Tadında Anadolu, Yerli Malı Haftası'nı kutluyor. Bu vesileyle 12-18 Aralık tarihleri arasında restoranlarını ziyaret edenlere armuttan hurmaya, kestaneden fıstığa, leblebiden nara her biri yöresinden gelen birçok lezzet ikram ediliyor. Tadında Anadolu, taptaze meyveler, minik keselerde sunulan kuruyemişlerle herkesi bu toprakların bereketini paylaşmaya davet ediyor. Tadında Anadolu raflarında yöresel gazozlar, şerbetler, yöresel çay ve kahveler, pişmaniye, cezerye, tarhana, lokum, doğal marmelat ve reçeller peynir, zeytin ve zeytinyağı gibi Türkiye'nin 60 şehrinden gelen 600'den fazla ürün bulunuyor.

Tadında Anadolu, İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Yenikapı İDO Hızlı Feribot İskelesi, Yalova İDO Hızlı Feribot İskelesi, Bursa Güzelyalı İDO Hızlı Feribot İskelesi, UNIQ İstanbul ve Capitol AVM'de hizmet veriyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap