AVM'lerde yılbaşı rekabeti

AVM'ler, yılbaşı alışverişinden daha fazla pay alabilmek ve müşteri sayısını artırmak için çekilişle cazip hediyeler sunuyor

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Yılbaşı alışveriş pastasından daha fazla pay almak için rekabet eden alışveriş merkezleri (AVM) birbirinden cazip hediyelerle müşteri çekmeye çalışıyor.

Derlenen bilgilere göre, yeni yıl öncesi rengarenk süslenen AVM'ler, çeşitli aktivitelerle 2017'yi karşılamaya hazırlanıyor.

Armada Alışveriş Merkezi, müşterilerine Lexus RC 200 T Sport model araba kazanma şansı tanıyor. Ziyaretçiler Armada'dan 22 Şubat 2017'ye kadar yapacakları her 200 liralık harcamaya karşılık bir çekiliş hakkı elde edecek. Talihli müşteri 1 Mart 2017'de çekilişle belirlenecek.

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi de ziyaretçilerini araç sahibi yapacak AVM'ler arasında yer alıyor. Müşteriler, Panora'dan 15 Şubat 2017'ye kadar yapacakları her 250 liralık alışveriş karşılığında 3 adet Mercedes CLA 200 çekilişine katılabilecek.

Taurus AVM ise 15 Şubat'a kadar yapılacak her 100 liralık alışverişe bir çekiliş hakkı kazandıracak. 22 Şubat'ta çekilişle belirlenecek talihli Ankara İncek'te eve sahip olacak.

CEPA Alışveriş Merkezi, yeni yılda talihli müşterilerinin ayağını yerden kesecek. Ziyaretçiler, 15 Şubat'a kadar CEPAKART veya CEPASO kartla aynı gün içinde yapacakları 200 lira ve üzeri alışverişle Jaguar SUV F-PACE kazanma şansına sahip olacak. Talihli ziyaretçi 22 Şubat'ta AVM'de yapılan çekilişle belirlenecek.

Yeni yılda Next Level AVM de hediye tercihini otomobilden yana kullandı. Next Level Alışveriş Merkezi'nden 19 Şubat'a kadar Next Card ile toplamda 150 lira ve katlarında alışveriş yapan 3 kişi 2016 model Infiniti Q301.6 Premium otomobil kazanma şansı yakalayacak.

ANKAmall Alışveriş Merkezi, 20 Şubat'a kadar her 150 liralık alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazandıran otomobil kampanyası düzenliyor. Kampanya sonunda çekilişle AVM'nin müşterilerinden biri Mercedes C 180 style sahibi olacak.

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nden 7 Şubat'a kadar yapılacak her 100 liralık alışverişle bir çekiliş hakkı kazanılacak. Çekiliş sonucunda bir talihliye Mercedes A 180 Urban verilecek.

Müşterilerine otomobil vadeden bir diğer AVM ise Kentpark. Ziyaretçilerine her 200 liralık alışverişe kampanya kapsamında bir çekiliş hakkı veren Kentpark, şanslı müşterisine Porsche Macan hediye edecek.

Bu konularda ilginizi çekebilir