BAE pazarı için ayakkabı ithal etmek istiyor

Uzakdoğu’dan yıllık 220 konteyner ayakkabı ithal eden firma Türkiye’den klasik ve günlük model ayakkabılar, sandaletler ithal etmek istediğini belirterek tedarikçilerden aramaktadır.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Hâlihazırda Vietnam, Çin, Hindistan ve Taylan’dan yıllık ortalama 220 konteyner ayakkabı ithalatı yaptığını belirten Birl. Arap. Emirlikleri’nden iletişime geçen bir firma Türkiye’den klasik ve günlük model ayakkabılar, sandaletler ithal etmek istediğini beyan ederek tedarikçilerden teklifler beklemektedir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

We are importers of footwear from Vietnam/China/india and Thailand. Our yearly volumn in footwear is more than 220 containers.
We need good Turkish companies dealing is mens casual /dressing shoes ,mens Arabic sandal . Our price range is USD4.50 TO USD17 DOLLAR PLEASE CONTACT US WITH FULL DETAILS.

https://www.turkishexporter.net/en/Leads/359810_shoes-requested-from-uae

Bu ihracat fırsatı/talebine erişmek istiyorsanız; %80 oranına çıkan hibe desteklerinden, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) toplu üyelik desteği kapsamında yararlanabilirsiniz. Lütfen bilgi için form doldunuz ve 444 23 99’u arayıp bilgi isteyiniz.
Başvuru Formu Linki : https://turkishexporter.net/tr/contact 

Bu konularda ilginizi çekebilir