Bulgar, PET şişe ithal etmek istiyor

Bulgaristan’da lider konumda olan bir su arıtma sistemleri firması 500, 750 ve 1000 ml özel logolu PET şişelere ihtiyaçları olduğunu belirterek fiyat teklifi talep etmektedir.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Bulgaristan’da lider konumda olan bir su arıtma sistemleri firması 500, 750 ve 1000 ml özel logolu pet şişelere ihtiyaçları olduğunu belirterek fiyat teklifi talep etmektedir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

PET Water Bottles regular ordering from Bulgaria

Our company **** BULGARIA is a leader in pure water production, located in Bourgas city, we need 500/550 ml, 750/1000 ml PET bottle with/without our logo printed.
Please send us your full quotation
Thank you,
Best wishes

Talep Linki : PET water bottles regular ordering from Bulgaria

Bu ihracat fırsatı/talebine erişmek istiyorsanız; %80 oranına çıkan hibe desteklerinden, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) toplu üyelik desteği kapsamında yararlanabilirsiniz. Lütfen bilgi için form doldurunuz ve 444 23 99’u arayıp bilgi isteyiniz.
Başvuru Formu Linki :https://turkishex HYPERLINK "https://turkishexporter.net/tr/contact"porter.n HYPERLINK "https://turkishexporter.net/tr/contact"e HYPERLINK "https://turkishexporter.net/tr/contact"t/t HYPERLINK "https://turkishexporter.net/tr/contact"r/co HYPERLINK "https://turkishexporter.net/tr/contact"n HYPERLINK "https://turkishexporter.net/tr/contact"tact

Etiketler