İTSO, üyelerini fuara götürüyor

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), üyelerini 6-9 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Avrasya Kapı Fuarı’na götürüyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

BURSA (DÜNYA) - Üyelerini sektörel yeniliklerin ve gelişmelerin sahne aldığı fuarlarla buluşturan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Avrasya Kapı Fuarına ücretsiz gezi düzenliyor.

Organizasyonla ilgili konuşan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, “Üyelerimize yönelik olarak düzenlediğimiz ücretsiz fuar gezilerimize bir yenisini daha ekliyoruz. 6-9 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan bölgesinin en büyük ve prestijli kapı fuarı konumundaki Avrasya Kapı Fuarı’na yönelik olarak gezi programı gerçekleştiriyoruz. Üyelerimiz, kapı aksesuarları, kapı üretim makineleri, kilit ve kontrol sistemleri gibi birçok alanda sektörünün lideri konumunda firmaların katılacağı bu fuarda yenilikleri ve gelişmeleri yerinde inceleme fırsatı bulacaklar” dedi.

100’ün üzerinde ülkeden profesyonel alıcıların da misafir edileceği Avrasya Kapı 2019 Fuarı’na yapılacak gezinin kayıtlarını almaya başladıklarını duyuran Uğurdağ, katılım sağlamak isteyen üyelerin 1 Mart Cuma gününe kadar İTSO’ya müracaat etmesini istedi.

Bu konularda ilginizi çekebilir