Özbek firma hidroponik substrate üretim hattı istiyor

Özbekistan merkezli bir firma, sera sistemleri için hidroponik malzeme üretim hatları konusunda anahtar teslim fiyat teklifi talep etmektedir.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Özbekistan merkezli ısı izolasyon malzemeleri üreticisi bir firma, sera sistemleri için hidroponik malzeme üretim hattı kurmak istediklerinden bahisle vermiş oldukları ürün çeşidi ve kapasitelere göre üretim hattı konusunda anahtar teslim fiyat teklifi talep etmektedir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Uzbekistan to import hydroponic substrates production equipment from Turkey

**** has its own production facility - heat insulating materials (mineral plates, sewed mineral mats and mineral wools) production plant with annual production capacity of 10 thousand tons.
In purposes of extension of production facilities and production of new kinds of finished products, it is being planned to organize production of hydroponics substrate with annual volume of 1000 tons for greenhouses.
Currently, the company is searching for the potential supplier of technology and technological equipment for production of hydroponics substrate with below productivity:
- cubes up to 50 pcs./ min;
- lamellas up to 25 pcs./ min;
- cylinders up to 100 pcs. / min.

Talep Linki: Uzbekistan to import hydroponic substrates production equipment from Turkey

Bu ihracat fırsatı/talebine erişmek istiyorsanız; %80 oranına çıkan hibe desteklerinden, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) toplu üyelik desteği kapsamında yararlanabilirsiniz. Lütfen bilgi için form doldurunuz ve 444 23 99’u arayıp bilgi isteyiniz.
Başvuru Formu Linki : https://turkishexporter.net/tr/contact

Etiketler