21 °C

'Coface Türkiye'ye Bir Şeyhler Oldu'

'Coface Türkiye'ye Bir Şeyhler Oldu'

 

 

 
İSTANBUL - Türkiye'nin ilk ticari alacak sigortası şirketi Coface Türkiye çalışanları, geleneksel hale getirdikleri sahne performanslarını bu yıl 5. kez sergiledi. Coface Türkiye'nin takım ruhunu ofis dışına taşıyarak oluşturduğu Coface Kumpanya, bu yıl da geçen yıl olduğu gibi Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına sahneye çıktı. Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı, Uğur Babürhan'ın yönetmenliğinde ve Serpil Günseli'nin müzikleriyle sahneye taşınan 'Bana Bir Şeyhler Oluyor' adlı oyunu 2000 sanatsever izledi.
 
Coface Türkiye'nin takım ruhunu ofis dışına taşıyarak oluşturduğu Coface Kumpanya, Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı 'Bana Bir Şeyhler Oluyor' adlı oyunu Uğur Babürhan'ın yönetmenliğinde ve Serpil Günseli'nin müzikleriyle sahneye taşıdı. Coface Türkiye çalışanlarının Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına, Fevziye Mektepleri Vakfı Özel Işık Lisesi Muvaffak Benderli Salonu'nda sergilediği oyunu yaklaşık 2000 tiyatrosever izledi.

Yurtiçi ve yurtdışı ticaret ilişkilerini kolaylaştırma ve geliştirme misyonu doğrultusunda, uluslararası şirketlerden küçük ve orta boy şirketlere kadar geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren Coface Türkiye'nin çalışanlarının artık geleneksel hale getirdiği sahne performansı, bu yıl da TOG yararına izleyicisi ile buluştu. Finans sektörünün asık suratlı duruşuna tebessüm kazandıran Coface Kumpanya ekibi, bu yıl da gençlere değer kazandırmak amacıyla izleyicisine neşe ve keyif kattı.

Coface Türkiye çalışanlarının sahneye taşıdığı oyun; Coface müşterileri, iş ortakları, dostları ve sektörün diğer kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan yaklaşık 2000 seyirciye ulaştı. Yaratıcı dramada edindikleri deneyimi 5 yıldır sahneye taşıyan ekip, daha önce Lüküs Hayat, Oyun Karıştı, Keşanlı Ali Destanı ve The Düello adlı oyunlarını başarıyla sahnelemiş ve izleyenler tarafından ilgiyle karşılanmıştı.

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da FMV Işık Üniversitesi ile işbirliği yaparak öğrenci burs fonuna destek olan Coface Türkiye; bu yıl gerçekleştirdiği TOG işbirliği kapsamında ayrıca TOG'un Burs Fonu'na da kaynak yaratıyor. Şirket içi motivasyon amaçlı olarak ast-üst ilişkisi gözetilmeksizin, genel müdürden asistana kadar her kademeden çalışanın rol aldığı Coface Kumpanya, gelecek yıl sahneye koyacakları oyun için şimdiden geri sayıma başladı.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap