9 °C

20 Türk oteli en iyi 100'ün arasında

TUI tarafından her yıl düzenlenen "TUI Holly Award 2010" sonuçları açıklandı.

20 Türk oteli en iyi 100'ün arasında

ANTALYA - Dünyanın en büyük tur operatörlerinden TUI'nin müşteri memnuniyetine göre belirlediği dünyanın en iyi 100 oteli arasında 20 Türk oteli bulunuyor.

TUI tarafından her yıl düzenlenen "TUI Holly Award 2010" sonuçları açıklandı. TUI, dünyanın çeşitli ülkelerindeki binlerce otele gönderdiği müşterileri arasında her yıl memnuniyet anketi düzenleniyor ve dünyanın en iyi 100 oteli belirleniyor. Bu yıl düzenlenen ankette en iyi 100 otel arasına 20 Türk oteli girdi. Geçen yıl en iyi 100 otel arasında 17 Türk oteli bulunuyordu.

Bu yıl düzenlenen ankette en iyi 100 otel arasına Türkiye'den Gloria Verde Resort, Amara Beach Resort, Amara Wing Resort, Barut Club Hotel Hemera, Barut Hotel Lara Resort Spa & Suite, Barut Hotel und Appartements Arum, Cornelia de Luxe Resort, Hillside Beach Club, Hotel Amara Dolce Vita, Hotel Asteria, Hotel Delphin Deluxe Resort, Hotel Delphin Palace, Hotel Selin, Hotel Turquoise Resort & Spa, Hotel Yetkin, Iberotel Sarıgerme Park, Kirman Hotel Leodikya Resort, Papillon Zeugma, Robinson Club Pamfilya, Sensimar Side Resort und Spa bulunuyor.

 

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.