8 °C

Bakanlıktan araç ve eşya satışı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı bazı tasfiye işletme müdürlükleri çeşitli araç ve eşyaları açık artırmayla satışa sunacak

Bakanlıktan araç ve eşya satışı

ANKARA - Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı bazı tasfiye işletme müdürlükleri çeşitli araç ve eşyaları açık artırmayla satışa sunacak. 

Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlara göre, Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüğü tarafından, satışa esas bedeli en az 9,56 lira ile en çok 618 bin 885,60 lira arasında değişen muhtelif elektronik eşya, gözlük parçaları, bilezik, mutfak eşyaları, çakmak, rulman, kol saati, giyim eşyası gibi 24 grup eşya, açık artırma usulüyle 25 Haziran'da satışa sunulacak. 

Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğünce satışa esas bedeli en az bin 278,71 lira ile en çok 150 bin lira arasında değişen binek oto, kapalı kasa kamyonet ve kamyondan oluşan 20 araç açık artırmayla 25 Haziran'da satılacak. 

Diyarbakır Tasfiye İşletme Müdürlüğünce satışa esas bedeli 74 bin 388 lira olan 1 grup çay cinsi eşya açık artırma ile 27 Haziran'da satışa çıkarılacak. 

Van Tasfiye İşletme Müdürlüğü ise satışa esas bedeli en az 663,75 lira ile en çok 57 bin 112 lira arasında değişen 56 aracı açık artırmayla 26 Haziran'da satışa sunacak. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.