Beşiktaş, iki çalışanını kaybetti

Beşiktaş Kulübü, saldırıda Vodafone Arena'dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Kongre üyesi Vefa Karakurdu ile Kartal Yuvası çalışanlarından Tunç Uncu'nun hayatını kaybettiğini açıkladı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü iki ayrı açıklama yayınlayarak hain saldırıda iki şehidinin olduğunu açıkladı.

Siyah beyazlıların, ilk açıklamarında "Vodafone Arena yakınında yaşanan bombalı terör saldırısında, 29 yaşındaki Kartal Yuvası mağazası çalışanlarımızdan Tunç Uncu'nun şehit olması kulübümüzü derinden üzdü. Hain saldırıda kaybettiğimiz tüm şehitlerimize ve Uncu'ya Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz" denildi.

Beşiktaş yaptığı ikinci açıklamada ise "Vodafone Arena yakınında yaşanan bombalı saldırıda, Vodafone Arena'dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Kongre üyemiz Vefa Karakurdu'nun şehit olması kulübümüzü derinden üzdü. Hain saldırıda kaybettiğimiz tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı, yaralılarımıza acil şifa dileriz" satırlarına yer verdi.

İçişleri Bakanı acı bilançoyu açıkladıİçişleri Bakanı acı bilançoyu açıkladı

 

İstanbul'da terör: 29 şehit, 166 yaralıİstanbul'da terör: 29 şehit, 166 yaralı

 

Saldırıya ilişkin dünyadan tepkiSaldırıya ilişkin dünyadan tepki