6 °C

Dizel otomatik Doblo fuarda satışta

Doblo'nun 1.6 litre multijet dizel motorla kombine edilmiş versiyonunun ön satışına başlandı.

Dizel otomatik Doblo fuarda satışta
İSTANBUL - İstanbul Autoshow Fuarı'nda Yeni Fiat Doblo'nun Comfortmatic şanzıman ve 90 HP'lik 1.6 litre multijet dizel motorla kombine edilmiş versiyonunun ön satışına başlandı. 
7 Kasıma kadar fuara özel indirimle 36 bin 340 liradan başlayan kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatıyla satılacak olan yeni Fiat Doblo dizel otomatik, elegance ve premio donanım seçenekleriyle tercih edilebiliyor. 
"Uluslararası 2011 Yılın Ticari Aracı" ödülünü kazanarak büyük bir başarının altına imza atan yeni Fiat Doblo'nun dizel otomatik versiyonu, start&stop sisteminin de etkisiyle 133 g/km'lik düşük emisyon seviyesi ve 100 km'de sunduğu 5 litrelik ortalama yakıt tüketimiyle hem ekolojik hem ekonomik bir seçenek olarak boy gösteriyor.
Tofaş'ın Bursa'daki fabrikasında üretilip dünya pazarlarına ihraç edilen 1.6 litre hacimli 90 HP güç üreten multijet motorlu ve comfortmatic şanzımanlı yeni Fiat Doblo, karbondioksit emisyonlarının ve yakıt tüketiminin azalmasını sağlayan start&stop sistemiyle de dikkat çekiyor. 
Bu etkin sistem sayesinde kombine çevrimde emisyon seviyesi 133 g/km, yakıt tüketimi ise 100 km'de 5 litre olarak gerçekleşiyor.
Kısa sürede 60 binden fazla müşterinin tercihi olma başarısını gösteren Fiat Doblo, yepyeni platformunun katkısıyla sınıfının en uzun aks mesafesini sunan, yolcular için maksimum yaşam alanı sağlayan, 790 litrelik bagaj hacmiyle de sınıfının en iyi değerini sergileyen farklı bir araç olduğunu kanıtlıyor. 
Yeni Fiat Doblo'nun çift bağlantılı arka süspansiyon sistemi ve 7 koltuğa kadar izin veren esnek kabin içi çözümleriyse haklı başarıyı getiren diğer unsurların başında geliyor.
Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.