10 °C

Firuz Kanatlı son yolculuğuna uğurlandı

Eti Şirketler Grubu Onursal Başkanı Kanatlı'nın cenazesi, Eskişehir'de defnedildi. Cenazeye Firuz Kanatlı'nın iş dünyasındaki en büyük rakibi Murat Ülker de katıldı.

Firuz Kanatlı son yolculuğuna uğurlandı

Eskişehir'de, 18 Ekim'de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Eti Şirketler Grubu Onursal Başkanı Firuz Kanatlı, son yolculuğuna uğurlandı. 

Gümülcine Camisi'nde düzenlenen törene, Kanatlı'nın oğlu Firuzhan Kanatlı, kızları Aydan Kanatlı ile Gülden Kanatlı Derbil ve yakınlarıyla AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker ile diğer ilgililer katıldı.

Kanatlı'nın cenazesi, İl Müftüsü Bekir Gerek'in kıldırdığı namazın ardından Asri Mezarlık'a toprağa verildi. 

Murat Ülker başsağlığı diledi

ETİ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı Gümülcine Camii bahçesinde taziyeleri kabul etti. Murat Ülker, Firuzhan Kanatlı’ya başsağlığı diledi. Bir süre Firuzhan Kanatlı’nın elini tutan Murat Ülker daha sonra cami bahçesindeki cemaatin bulunduğu yere geçti. Murat Ülker, 2 yıl önce de yine aynı camide Firuzhan Kanatlı’nın vefat eden annesi Gülay Kanatlı’nın cenazesine de katılmıştı.

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.