11 °C

Halkbank kredilerinde 'Güz Tarifesi'

Banka yeni kampanyası kapsamında düşük faizli, uzun vadeli tüketici ve konut kredisi sunuyor.

Halkbank kredilerinde 'Güz Tarifesi'

İSTANBUL - Halkbank, yeni Güz Tarifesi kampanyası kapsamında düşük faizli, uzun vadeli tüketici ve konut kredisini hizmete sunduğunu duyurdu.

Halkbank'tan yapılan açıklamada, Güz Tarifesi kapsamında tüketici kredilerinde, 7 bin liraya kadar 18 ay vadede yüzde 0,75, 36 ay vadede yüzde 0,85 aylık faiz oranı, 15 bin liraya kadar 24 ay vadede yüzde 0,85, 48 ay vadede yüzde 0,90 aylık faiz oranı, 25 bin lira için 24 ay vadede yüzde 0,90, 60 ay vadede yüzde 0,95 aylık faiz oranı uygulandığı belirtildi.

Tüm kredi seçenekleri için dosya masrafının 125 lira olarak sabitlendiği kampanyada, ilk taksitin 2 ay ertelenebilmesi imkanının da sunulduğu kaydedildi.

Konut kredilerinde ise müşterilere yüzde 0,77'den başlayan faiz oranları ve sadece 500 lira dosya masrafı imkanının sağlandığı dile getirilen açıklamada, Güz Tarifesi'nden konut kredisi kullananların taksit erteleme, mola verme, artan taksitli, azalan taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabileceği bildirildi.

Açıklamada, Güz Tarifesi'nden yararlanmak için 30 Ekim tarihine kadar Halkbank şubelerine başvuru yapılabileceği belirtildi.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.