7 °C

iPhone'la çekilen fotoğraf kapıdan teslim edilecek

iPhone'la çekilen fotoğraf kapıdan teslim edilecek

İSTANBUL -  Fujifilm ve Sonus Yazılım’ın geliştirdiği FotoPost uygulamasıyla Apple mobil cihaz kullanıcıları diledikleri fotoğrafı istedikleri ebatta karta basılı olarak kapılarında teslim alabilecekler. 

Neredeyse tamamen dijital fotoğrafçılığa geçilen günümüzde yavaşlayan fotoğraf baskı alışkanlıklarına yeni bir soluk getirmesi beklenen FotoPost uygulaması ile telefonların albümlerinde, sosyal paylaşım platformlarında kalan fotoğrafların yeniden evlerin duvarlarını ve masaların üstlerini süslemeleri amaçlanıyor. 


Geliştirilen yeni iOS uygulaması FotoPost ile Apple mobil cihaz kullanıcıları diledikleri fotoğrafı istedikleri ebatta karta basılı olarak kapılarında teslim alabilecekler. Apple App Store’dan ücretsiz indirilebilen bu uygulama ile iPhone, iPod ve iPad kullanıcıları, mobil cihazları ile çektikleri fotoğrafları artık istedikleri yerde karta basılı olarak sergileyebilecekler.
Bir adet ve üzeri fotoğraf baskı siparişi verilmesine imkan sağlayan uygulama, altı farklı baskı boyutu sunuyor. 10x15, 13x18, 15x21cm gibi 3 farklı klasik dikdörtgen baskı boyutunun yanı sıra 10x10, 13x13, 15x15 cm boyutlarında yine 3 farklı kare baskı seçeneklerini de mevcut. Baskı adet fiyatlarının 0.40 kuruş ile 1.3 lira arasında değiştiği uygulamanın ödeme sistemi ise PayPal tarafından güvenli bir şekilde sağlanıyor. Kullanıcılar PayPal üyesi olmadan da kredi kartları ile ödeme yapabiliyorlar.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap