13 °C

İstanbul'da eş zamanlı operasyon

İstanbul'da birçok adrese özel harekat polisleri destekli eş zamanlı operasyon düzenlendi.Halkalı'da lüks bir siteye yapılan baskında bir şüpheli sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

İstanbul'da eş zamanlı operasyon

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sabah erken saatlerde birçok adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Operasyona özel harekat polisleri de destek verdi. Halkalı'da lüks bir siteye baskın düzenlendi. Uzun namlulu silahlarla siteye giren özel harekat polisleri giriş kattaki bir daireye operasyon düzenledi. Bu sırada diğer polisler de çevre güvenliği aldı. Özel harekat polisinin içeri girdiği sırada arka taraftan kaçan şüpheli önlem alan diğer polisler tarafından havuz başında yakalandı. Kelepçe takılan şüpheli polis aracına götürüldü. Bu sırada evde olduğu öğrenilen bir kadın da ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. Polislerle konuşan bu kadın daha sonra eve girdi. Organize polisi daha sonra evde aramalara başladı. Gözaltına alınan şüpheli ise sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Kaynak: DHA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap