14 °C

Nişantaşı'nda yine silah sesleri yükseldi!

Nişantaşı, Valikonağı Caddesi'nde lüks bir otomobilin içinden tabancayla havaya art arda açılan ateş çevrede paniğe neden olurken olayda ölen yada yaralanan olmadı.

Nişantaşı'nda yine silah sesleri yükseldi!

Şişli, Nişantaşı, Valikonağı Caddesi'nde 24 Aralık 2014'te yeraltı dünyasının ünlü ismi Vedat Şahin ve şoförü Ferdi Topal'ın öldürüldüğü ve bir kişinin de ağır yalanmasıyla sonuçlanan olayın yaşandığı yerin 50 metre uzağında akşam 23.00 sıralarında siyah lüks bir otomobil içinden havaya art arda silahla ateş açıldı. Açılan ateş soncu çevrede panik yaşanırken, lüks otomobil olay yerinden hızla uzaklaştı. Görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri olayın yaşandığı yere güvenlik şeridi çekerek önlem aldı. Alanda inceleme yapan polis ekipleri çok sayıda boş kovan tespit etti. 

"Balon patlıyor sandık"

Bir mahalle sakini, "Ses geldi. Kim sıktıysa havaya sıkmış, çok sayıda silah sesi duyduk. Kimin yaptığını görmedik" dedi. Başka bir mahalle sakini ise "Yukarıdaydık, arkadaş balon patlatıyor sandık. 5-6 kez bir ses geldi. Bir şey görmedik sadece silah seslerini duyduk"dedi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

 

Kaynak: DHA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap