11 °C

Turkcell'den 3G'li cep kampanyası

Turkcell, 3G'nin birinci yaş kutlamaları çerçevesinde, 3G'li cep telefonu kampanyası başlattı.

Turkcell'den 3G'li cep kampanyası

İSTANBUL - Turkcell, 3G'nin birinci yaş kutlamaları çerçevesinde, 3G'li cep telefonu kampanyası başlattı.

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamaya göre, kampanyadan Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson, Huawei ve Asus'un Turkcell İletişim Merkezleri (TİM) ve Turkcell Satış Noktalarında satışta olan 3G'li modellerinden istediğini satın alan Turkcell müşterileri yararlanabilecek.

15 Temmuz-31 Ağustos 2010 tarihleri arasında, kampanya kapsamındaki 3G'li telefonlardan birini satın alan bireysel ön ödemeli Turkcell müşterileri, 30 Kasım 2010 tarihine kadar her 20 liraya 30 gün boyunca her yöne, konuşurken ve mesajlaşırken kullanabilecekleri 200 lira ve hediye 100 MB internet paketi kazanacak.

3G'li telefon alan bireysel faturalı müşteriler de, 3 ay boyunca aylık 20 lira karşılığında 30 gün süresince her yöne konuşurken kullanabilecekleri 1.000 dakika ve hediye 100 MB internet paketi kazanacak. Turkcell aboneleri, 3G'li cep telefonlarını kampanya ile satın alırken, Worldcard'a özel 10 taksit olanağından yararlanabilecek.

Turkcell Terminal Yönetimi Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde, bugüne dek 5 milyonu aşkın kişinin, "Turkcell 3G hızı ve kalitesi"ni tercih ettiğini kaydederek, "Kampanyamıza katılan müşterilerimiz belirli bir modele ve pakete bağlı kalmadan, 3G pazarında bulunan marka ve model çeşitliliğinin yüzde 90'ını kapsayan diledikleri 3G'li cep telefonuna cazip Turkcell teklifi ile birlikte sahip olabilecekler" dedi.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.