8 °C

İranlı üretici köpük levha ithal etmek istiyor

İran’da oto yedek parçaları üretimi yapmakta olan firma, aylık düzenli olarak, toptan, kapalı hücre EPDM köpük levha satın almak istediklerini belirtti.

İranlı üretici köpük levha ithal etmek istiyor

İran’da oto yedek parçaları üretimi yapmakta olan bir firma arka stop lambalarda kullanmak amacıyla kapalı hücre EPDM köpük levhayı aylık düzenli olarak toptan satın almak istediklerini belirterek, tedarikçilerden detaylı fiyat teklifleri talep etmektedir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

My name is Mohammad and I manage a company located in IRAN producing auto parts.
I am looking for closed cell EPDM foam to use in auto industry as seal gasket in tail lights.
The purity of EPDM is not important, but the specicifications are so important .
My usage is around 800 to 1000 sheets ( 1050*2050*60mm ) in a month and I am looking for trustable supplier with steady and high quality products.
Please send me test report of your related products including the following specifications along with any other information that will be helpful for my purpose of usage  :
- Heat resistance
- Density
- Compression set
- Water absorption
- Ozone resistance
- Fire retardant
- Easy to slit and Die cut .
About the slitting we have found some kind of Epdm foam that is hard to slit and die cut maybe because they are  more rubbery or their materials and any other reasons.

http://www.turkishexporter.net/en/Leads/341592_closed-cell-epdm-foam-sheets-inquiry-from-iran

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.
Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap