İTSO ve esnaf odalarından birlik mesajı

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Esnaf Odaları Başkanlarına yönelik nezaket ziyaretleri gerçekleştirdiler. İTSO yönetimi, oda başkanlarını 27 Şubat’ta ikincisi gerçekleştirilecek olan İnegöl İş Dünyası Platformu’na davet etti.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

BURSA (DÜNYA) - İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, İTSO Meclis Başkanı Mahmut Demirtaş ve İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, İnegöl’de faaliyet gösteren Esnaf Odaları Başkanlarını ziyaret ettiler. İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, ziyaretler esnasında yapılan sohbetlerde Odaların sorunlarını dinleyerek çözümler noktasında ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, “İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası olarak geçtiğimiz günlerde dernek ve odalarımızla birlikte ilk defa gerçekleştirdiğimiz ‘İnegöl İş Dünyası Platformu’ toplantısının akabinde ziyaretlerimize başladık. Bizler, İnegöl’e hizmet etmek için bir araya gelen kişi ve kuruluşlarız. İnegöl’de tüm sektörlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Sosyal hayatta da iş dünyasında da birlikte olan insanlarız ama kurumların bu fotoğrafları vermesi, bu birlik ve beraberliği sosyal açıdan da insanlara yansıtması gerektiği düşüncesindeyiz. Misafirperverliklerinden dolayı Oda Başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. İnegöl’de hangi Odanın ne derdi varsa bu bireysel değildir, hepimizin derdidir. Biz bu birlik ve beraberliği sürdürerek tüm sorunları tek vücut olarak aşmak düşüncesindeyiz” dedi.

Başkan Yavuz Uğurdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yapılan ziyaretler esnasında Esnaf Odaları Başkanlarını, 27 Şubat Çarşamba günü İTSO binasında 2’ncisi gerçekleştirilecek olan İnegöl İş Dünyası Platformu’na davet etti.

Bu konularda ilginizi çekebilir